הצהרת נגישות

רשת בייגל קפה הנה רשת בתי קפה ומעדניות אשר סניפיה פרוסים ברחבי הארץ. חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות להנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבליות על מנת לקדם שיוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלויות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות נגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים יעם מוגבלות ( התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568.

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר: אתר האינטרנט שלנו מונגש במלואו

הסדרי נגישות בסניפים השונים:

אנו פועלים בכפוף לתקנות רישיון בכל סניף וסניף.
הסניפים נגישים, כוללים שולחנות וכיסאות מונגשים, עמדת שמע לכבדי שמיעה, תפריט מוגדל לכבדי ראיה, דלפק בגובה 90 ס״מ.
מלווים על ידי יועצת נגישות מוסמכת.

באתר עשויים להופיע אזורי תוכן המוצגים מאתרים אחרים כגון אתר המתארח לצורכי הזמנות און ליין

נגישות אזורים אלו באתר תלויה באתר המתארח ואין לנו אפשרות להבטיח את נגישותם. לדוגמא- כפתורי שיתוף ותגובות מפייסבוק, עמודי סליקה של ספק צד ג' או כל תוסף אחר שמשולב בתוכן האתר.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר זה בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לסיוע או כל עזרה, אתם מוזמנים לתת לנו משוב נגשיות באמצעות מייל לגברת שמרית תותי , רכזת הנגישות של הרשת לטלפון: 073-7520882, בימים א עד ה בין השעות 8:30 ל13:30 או לפנות במייל 

bcbagelcafe@gmail.com

דילוג לתוכן